Polski licencjonowany przewodnik po Paryżu

Polski licencjonowany przewodnik po Paryżu - Joanna Wróblewski

Polski licencjonowany przewodnik po Paryżu – Joanna Wróblewski

Na dzisiaj najlepszym od lat licencjonowanym Przewodnikiem po Stolicy Światowej Mody, jaką od wielu lat jest Paryż – jest rozchwytywana Joanna Wróblewski.

Któż lepiej Wam ten Świat Mody pokaże od modelki, która sama w tym fachu nie tylko przez lata pracowała, ale i pozostała niekwestionowaną i najbardziej znaną na ówczesne czasy żelaznej kurtyny sławną piękną modelką TELIMENY oraz MODY POLSKIEJ ze Skórską i Antkowiakiem na czele czy ówczesnych Przedsiębiorstw Zagranicznych.

Jak sama nazwa wskazuje Licencjonowany Przewodnik to też gwarancja kompletnej wiedzy na temat zabytków, muzeów, katedr czy po prostu placy i różnych wartych uwagi miejsc miasta Paryża.

Paryż Światowa Stolica Mody

Paryż Światowa Stolica Mody

Pozornie cenowo czy licencją nie różni się od innych znanych przewodników. Ale który z nich nich może pochwalić się wieloletnim wybiegiem nie tylko na polskich scenach i pokazach mody, ale przede wszystkim pracą dla paryskich Kreatorów Mody z tamtych lat? Kto lepiej niż ona sama może opowiedzieć Wam o wrażeniach, zjawiskach i wielu nieopisanych zdarzeniach kuluarów Paryża, których żaden kronikarz nie notuje. Kto w swoim programie ma tyle wiadomości o powstających wzorach sukien, wartych kilkadziesiąt tysięcy euro i kto je kupuje. Oto świat o którym Wam Pani Joanna opowie i poprowadzi jako dodatek do ogólnie przyjętych miejsc, które turysta odwiedza.

To wszystko oraz ogromna przyjemność przebywania w Towarzystwie Pani Joanny daje dużą satysfakcję. Nie tylko dlatego, że przewodnikiem jest „kobieta z wybiegu”, nie tylko dlatego, że przekaże nam unikalną wiedzę i obyczaje, ale jest to nasza polska krew.

Pani Joanna za usługę nie pobiera zawyżonych opłat. Cieszy się bardzo dobrą opinią polskich turystów. To wszystko wystarcza, aby ją polecać i być lojalnym długoletnim współpracownikiem.