Praca


1. Zatrudnimy 4-y reprezentacyjne Panie PRZEWODNIK z zamiłowaniem do prowadzenia samochodu i kontaktu z ludźmi. * PRACA W TURYSTYCE *

Dodatkowo przeszkolimy Panią Przewodnik z Ukrainy władającą językiem Rosyjskim. Jak samanazwa wskazuje Prawo Jazdy Kat. B obowiązkowe. Praca po przeprowadzonych szkoleniach i testach możliwa wstępnie na okres próbny 3-ch miesięcy. Dla najlepszych z kursantek ewentualnie praca stała w Paryżu. Oferty CV + Foto prosimy kierować na adres bus@parispolskibus.pl.

2. Poszukujemy osoby do wykonywania pracy w domu

Pracę tą można potraktować jako pracę dodatkową pod warunkiem posiadania dostępu do
internetu – dostępu do telefonu – itp. Proponowana współpraca długoterminowa. Oferty CV+Foto prosimy kierować na bus@parispolskibus.pl.

3. Poszukujemy osobę mieszkającą w pobliżu lotniska Modlin lub lotniska Okęcie w Warszawie

Praca 2 godziny dziennie – praca jako dodatkowa możliwa dla emeryta lub innej uczciwej osoby. Oferty CV+foto prosimy kierować na bus@parispolskibus.pl.

4. Poszukujemy Polonistki lub osoby mającej uzdolnienia w redagowaniu pism

Można traktować to jako pracę dodatkową ale zarazem długoterminową. Oferty proszę kierować na daniel.wielbus@o2.pl lub 600-886-015.

5. Poszukujemy osoby znającej język francuski w mowie i piśmie

Proszę traktować naszą ofertę jako pracę dodatkową ale długofalową. Bez konieczności wychodzenia z domu. Oferty proszę kierować na daniel.wielbus@o2.pl lub 600-886-015.