Transport z lotniska Beauvais do Paryża

Transport: lotnisko Beauvais-Paryż

Podstawą każdej udanej podróży jest przede wszystkim dobra organizacja. Mając zaplanowane wszystkie loty, przejazdy z lotnisk do wybranych lokalizacji oraz znamy harmonogram zwiedzania poszczególnych punktów – łatwiej nam cieszyć się z pobytu za granicą i bezstresowo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Dlatego w celu zagwarantowania maksymalnego komfortu naszych klientów zapewniamy wygodny i terminowy transport z lotniska Paryż Beauvais.

Oferujemy transport samochodowy dla pasażerów z lotniska Beauvais:

  • do Porte Maillot w Paryżu, tam i z powrotem,
  • na życzenie do Hotelu lub pod bramę domu w obrębie Paryża, tam i z powrotem, za niewielką dopłatą,
  • na życzenie do Hotelu lub pod bramę domu poza Paryżem, dopłata do ustalenia przy rezerwacji po otrzymaniu adresu.

Lotnisko Beauvais – transport do Paryża

Decydując się na skorzystanie z usług fimy Paris-Beauvais Bus, mogą być Państwo pewni, że z nami dotrzecie do Paryża szybko i w komfortowych warunkach. Stukilometrowy odcinek pomiędzy lotniskiem, a stolicą Francji pomagamy pokonać w szybki i bezproblemowy sposób. Do transportu na trasie Beauvais – Paryż używamy sprawdzonych busów marki Ford Tourneo Custom, dzięki czemu podróż przebiega wygodnie i bezpiecznie. Komfortowy ośmioosobowy bus, prowadzony przez doświadczonego kierowcę to gwarancja dotarcia na miejsce szybko i w przyjemnej atmosferze. Podróż autostradą trwa ok. 1h 15min.

Dlaczego warto wybrać nasz transport:

Dla naszych klientów oferujemy komfortowy transport, który wyróżnia się na tle innych firm przewozowych działających w regionie. Wyróżniają nas:

  1. Cena tylko 11€! ZNAJDZIESZ TANIEJ – ZWRÓCIMY CI RÓŻNICĘ!
  2. Przewodnik po Paryżu – miłe panie biegle operujące językiem polskim, co będzie nieocenioną pomocą dla osób, które pierwszy raz przyjeżdżają do Francji i nie znają języka francuskiego,
  3. Dodatkowe usługi turystyczne: muzea, hotele, safari, Disneyland – nawet 30% tańsze bilety, które pozwolą zmniejszyć koszty podróży,
  4. stały kontakt telefoniczny i sms z firmą czy kierowcą,
  5. maksymalna wygoda, komfort i bezpieczeństwo transportu, dzięki nowoczesnym samochodom i doświadczonym kierowcom,
  6. w przypadku dojazdu do Hotelu lub pod bramę domu umożliwiamy uniknięcie niewygód noszenia bagaży w paryskim metrze czy między przystankami autobusowymi,
  7. obsługa również wczesnym rankiem (na Beauvais brak wówczas taniego transportu).

Lotnisko Beauvais oddalone jest od Paryża o prawie sto kilometrów, dotarcie do stolicy Francji wymaga więc zorganizowania samodzielnego transportu. Podróż z lotniska Beauvais do Paryża środkami komunikacji publicznej kosztuje minimum 17€, jest albo bardzo drogi (taksówki), albo raczej niekomfortowy (zatłoczone autobusy). Transport na powrotnej trasie Paryż-Beauvais również. Wymagane jest przybycie na co najmniej 3-y godziny przed planowanym odlotem. Autobusy odjeżdżają wyłącznie z placu usytuowanym na tyłach placu Porte Maillot Paryż Zachodni. Bramy Metra paryskiego otwierane są o 5:30. Nietrudno sobie wyobrazić, że napotkamy duże utrudnienia w dotarciu na czas do punktu odjazdu autobusów, nawet gdy nasz samolot odlatuje dopiero o godzinie 9:00. Koszty podróży zwiększają się lawinowo, nie wspominając o tym, że prawie nie śpimy w ostatnią noc. Dlaczego? Otóż dlatego, że metrem nie zdążymy. Francuzi śpią. Taxi nocą i tylko w Paryżu na Porte Maillot to koszt ok. 50€. Pozostaje nocna komunikacja autobusowa. I co najmniej 1-na przesiadka. Przenoszenia bagażu pomiędzy oddalonymi przystankami (lub peronami metra) to koszt min. 4€ i nie ośmielę się określić czasu niezbędnego jaki jest potrzebny na taki nocny dojazd. Bez względu na porę dnia czy nocy dotarcie do autobusu odjeżdżającego na lotnisko z przystanku autobusowego lub metra, wymaga dodatkowych 10 min na pokonanie dłuższego odcinka i wielu schodów.

Nasza firma specjalizuje się w przewozie osób do centrum miasta lub pod wskazany przez klienta adres. By jednak transfer z lotniska przebiegał sprawnie prosimy naszych klientów aby zastosowali się do wskazówek i docierali na miejsce spotkań punktualnie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas podróżowania samolotami mogą nastąpić opóźnienia lotów lub nawet anulowanie rejsów. Różne przypadki losowe sprawiają, że w naszym planie mogą nastąpić zmiany. W takim przypadku prosimy o informację, by móc podjąć odpowiednie działania awaryjne.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług na transport Paryż – Beauvais i zarezerwowania miejsca drogą telefoniczną lub przez formularz on-line dostępny na naszej stronie w zakładce rezerwacja.

Wybierz alternatywny transport z Firmą Paris-Beauvais Polski Bus, by transport z lotniska Bauvais do jednego z najpiękniejszych miast świata będzie przyjemny, terminowy i w korzystnej cenie.