Dojazd z lotniska Beauvais do Paryża

Paryż uznawany jest za jedno z najpiękniejszych europejskich miast. Co roku przyciąga miliony turystów, którzy najczęściej do celu swojej podróży docierają samolotem. Jednym z najpopularniejszych portów lotniczych w stolicy Francji jest lotnisko Beauvais, mieszczące się około 100 kilometrów od Paryża. Z tej racji dojazd do centrum miasta może być znacznym utrudnieniem, jeśli nie posiadamy swojego środka transportu. Jak dojechać z lotniska Beauvais do Paryża, by cieszyć się pobytem w tej magicznej, francuskiej metropolii? Rozwiązaniem jest transfer organizowany przez firmę Paris Polski Bus.

Prosty dojazd z lotniska Beauvais do Paryża

Podróż do stolicy Francji to niewątpliwie wspaniała przygoda i okazja do poznania niepowtarzalnej atmosfery oraz zwiedzenie jednego z najpiękniejszych miast w Europie. Jednak aby wyjazd do Paryża był komfortowy, warto pomyśleć nie tylko o noclegu czy czekających na zwiedzających atrakcjach, ale także dotarciu z lotniska Paryż Beauvais do centrum.
Naszym klientom oferujemy komfortowy transfer do miasta, dzięki któremu każdy dotrze do wybranego przez siebie celu. Dojazd z lotniska Paryż Beauvais do centrum jest niezwykle prosty i wygodny. Naszym celem jest zapewnienie łatwego i szybkiego transportu, który spełni najwyższe wymagania. Do dyspozycji klientów oddajemy funkcjonalne i komfortowe busy, sprawdzonej marki Ford Tourneo Custom. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dojazd do Paryża z portu lotniczego Paryż Beauvais będzie przebiegał bezproblemowo. Wymarzony pobyt zacznie się już od momentu wyjścia z pokładu samolotu.

Dojazd z lotniska Paryż Beauvais – kilka istotnych informacji

Turyści, którzy szukają transportu do centrum stolicy Francji, powinni kierować się do wyznaczonych przez nas punktów, skąd odjeżdżają podstawione busy. Dysponujemy dwoma przystankami, ulokowanymi w bliskiej odległości od Terminalu 1 oraz Terminalu 2. Dzięki temu, nasi klienci mogą skorzystać z opcji dojazdu do Paryża z lotniska Beauvais niezależnie od tego czy ich lot zostanie skierowany do jednej czy do drugiej części portu. Miejsce postoju busa jest odpowiednio zaznaczone, przez co można łatwo odnaleźć wskazany punkt. Przystanki oznakowane są czerwonymi znakami z dużym, białym napisem BUS oraz białą obwódką.

Lotnisko Paryż Beauvais – dojazd do Paryża dla każdego

Paris Polski Bus od lat pomaga w przedostaniu się z portu lotniczego do stolicy Francji. Zaufało nam wielu turystów, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdemu zapewnić należyty komfort oraz łatwy i szybki przejazd. Z nami dojazd do miasta Paryż z lotniska Beauvais jest niezwykle prosty i łatwy, a pokonanie około 100-kilometrowego odcinka zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Zapewniamy komfortowy i bezpieczny przejazd z portu lotniczego Paryż Beauvais do centrum miasta. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej złożonym wymaganiom oraz sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie pojawiają się w naszej pracy.

Zarezerwuj przejazd Beauvais – Paryż już dziś!

Dane Personalne

Podaj nr karty stałego klienta jeżeli taką posiadasz.

Informacje o locie
Informacje o transferze

Proszę określić dokąd chcą zostać Państwo odwiezieni z lotniska.

Proszę podać dokładny adres, pod który ma zostać wykonany kurs jeżeli taka opcja została wybrana.

Rezerwuj transfer powrotny

Czy życzą sobie Państwo transfer powrotny na lotnisko Beauvais? Decydując się na podróż w dwie strony przysługuje Państwu zniżka w postaci karty Promo.

Miasto, do którego mają Państwo lot powrotny z lotniska Beauvais.


Proszę określić skąd chcą zostać Państwo odebrani podczas transferu na lot powrotny.

Proszę podać dokładny adres, z którego zabierzemy Państwa na lotnisko Beauvais.

Weryfikacja:

Proszę uzupełnić powyższe równanie przed wysłaniem formularza.Wypełnienie i wysłanie wniosku nie oznacza automatycznej rezerwacji miejsc. Dopiero po otrzymaniu od nas wiadomości i podanych warunków podejmą Państwo decyzję czy potwierdzić rezerwację.Przesyłanie danych osobowych z wnioskiem o rezerwację jest dobrowolne. Przesłane dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu wykonania usługi transferu i nie będą przechowywane.