Karta *PROMO*

Dla Klientów podróżujących samolotem do Paryża i zadowolonych z naszych usług przygotowaliśmy Kartę *PROMO*. Okaziciel Karty *PROMO* może liczyć na obniżkę standardowej ceny transportu z lotniska Beauvais do Porte Maillot w Paryżu, transportu do Hotelu lub pod bramę na terenie Paryża, jak również poza obrębem miasta. Dodatkowo Klient może liczyć na obniżkę 50% dopłaty za każdą sztukę bagażu.

Karta Promocyjna Paris Polski Bus Beauvais Awers

Karta Promocyjna Paris Polski Bus Beauvais Rewers

Dokładny opis zniżek znajduje się w cenniku. Okaziciele Karty *PROMO* mają także pierwszeństwo w rezerwacji do 48 godzin przed przylotem. Dodatkowo dzięki naszym umowom okazicielom Karty *PROMO* przysługują kolejne zniżki 10% przy zwiedzaniu Paryża i regionu.

Jak otrzymać Kartę *PROMO*?

  1. Kartę *PROMO* otrzyma każdy dotychczasowy Klient, który poleci naszą firmę kolejnej osobie, a ta skorzysta z naszych usług. Karta *PROMO* zostanie wręczona osobie polecającej przy kolejnej podróży z naszą firmą, pod warunkiem, że nowy klient przy dokonywaniu rezerwacji i przy jego pierwszej z nami podróży poda nazwisko i imię osoby polecającej.
  2. Kartę *PROMO* otrzyma każdy Klient, który zakupi bilet lotniczy do Beauvais we FRU.PL a następnie po przylocie skorzysta z naszych usług. Karta zostanie mu wręczona a zniżki będą obowiązywać już od powrotu do Polski. Klienci FRU.PL będą otrzymywać Kartę *PROMO* tylko w okresie kilku tygodniu rozruchu naszej usługi.

W trakcie rozruchu usługi ilość Kart *PROMO* jest ograniczona.