Nasze samochody

Usługi transportu z lotniska Beauvais do Paryża świadczymy samochodami Ford Tourneo Custom. Oferują one na dzień dzisiejszy maksymalną wygodę, bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Bezpieczeństwo

Samochód dostępny jest z nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo jak system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom Pre-Collision Assist czy funkcją Emergency Assistance, dzięki której w razie wypadku służby ratunkowe zostaną powiadomione o lokalizacji pojazdu. Najbezpieczniejszy Bus 2017 roku.

Wygoda

Standardowo Ford Tourneo Custom mieści 8 osób i 600 litrów bagażu. Pasażerowie siedzą na własnych fotelach, w przeciwieństwie do innych busów, gdzie mamy do czynienia z ławkami. Elastyczny system tylnych siedzeń umożliwia konfigurację w ponad 30 różnych ustawień wedle własnych potrzeb. Każdy pasażer ma zapewnione dużo przestrzeni na głowę, ramiona i nogi – o wiele więcej niż w autobusie. Entuzjastyczne oceny ekspertów w tym zakresie podkreślały szczególne zastosowanie tego auta dla gości ślubnych ubranych w ozdobne suknie i kapelusze. Każde z siedzeń wyposażone jest w odpowietrznik. Dodatkowo, przesuwne drzwi z obu stron ułatwiają wsiadanie na tylne rzędy siedzeń.