Paris-Beauvais transfer z lotniska – miejsca zbiórki

Transfer z lotniska Paryż Beauvais

Udana podróż to przede wszystkim dobra organizacja. Jeśli mamy zaplanowane wszystkie loty, transfery z lotnisk oraz znamy harmonogram oraz lokalizację poszczególnych punktów – łatwiej nam działać zgodnie z planem i bezstresowo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Dlatego w celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszych klientów zamieszczamy mapę lotniska z oznaczonym miejscem odjazdu busa zapewniającego transport z lotniska Paryż Beauvais.

Wszystkich klientów chcących skorzystać z naszej atrakcyjnej cenowo oferty na transfer z lotniska Beauvais do Paryża prosimy o dokładne zapoznanie się z zamieszczoną poniżej mapką lotniska. Podparyskie lotnisko Beauvais ma ogromne parkingi i zawsze dużo tu samochodów, ale dysponując poniższą mapą łatwo odnajdą Państwo miejsce, z którego rusza nasz Bus Paris Beauvais. Mamy nadzieję, że okaże się pomocna, zwłaszcza dla osób starszych lub nie znających języka francuskiego czy języka angielskiego.

Miejsce postoju Beauvais Paris Polski Bus

Lotnisko Beauvais – transport do Paryża

Decydując się na skorzystanie z usług firmy Paris-Beauvais Bus, mogą być Państwo pewni, że z nami dotrzecie do Paryża szybko i w komfortowych warunkach. Do transferu na trasie Beauvais – Paryż używamy sprawdzonych samochodów marki Ford Tourneo Custom, dzięki czemu podróż przebiega wygodnie i bezpiecznie. Komfortowy ośmioosobowy bus, prowadzony przez doświadczonego kierowcę to gwarancja dotarcia na miejsce szybko i w przyjemnej atmosferze.

Dla Klientów nie posiadających naszej Karty Promocyjnej sugerujemy po prostu ją wydrukować, jak również analogiczną mapę Porte Maillot z zaznaczonym punktem zbiórki i odjazdu busa przy wejściu do Palais des Congres przy 2 place de la Porte Maillot przydatną w drodze powrotnej.

Transfer Beauvais-Paryż: miejsce zbiórki i postoju busa

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zaznaczone miejsce zbiórki i odjazdu naszego busa.

Lotnisko Beauvais oddalone jest od Paryża o prawie sto kilometrów, dotarcie do stolicy Francji wymaga więc transportu. Nasza firma specjalizuje się w przewozie osób do centrum miasta lub pod wskazany przez klienta adres. By jednak transfer z lotniska Beauvais przebiegał sprawnie prosimy naszych klientów aby zastosowali się do wskazówek i docierali na miejsce spotkań punktualnie.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zaznaczone miejsce zbiórki i odjazdu naszego busa. Pasażerowie przylatujący na lotnisko Beauvais mogą trafić do Terminalu 1 lub Terminalu 2. Staramy się, aby Klienci korzystający z transferu z lotniska do Paryża mieli jak najkrótszą drogę do miejsca zbiórki i postoju naszego busa, dlatego w miarę możliwości dla lotów przyjmowanych w Terminalu 1 staramy się być na drodze przy Parkingu nr 1, natomiast dla lotów przyjmowanych w Terminalu 2 na Parkingu 2.

Nie jest to zawsze możliwe, jeśli odwozimy pasażerów z różnych lotów.
Dokładne miejsce postoju naszego busa zaznaczone jest czerwonym kółkiem z białym napisem BUS i białą obwódką. Początek żółtych strzałek na mapie wskazuje dokładnie miejsce, którym pasażerowie opuszczają terminale lotniska Beauvais, a grot strzałki wskazuje dokładnie miejsce postoju naszego busa.

O wyborze konkretnego miejsca rozpoczęcia transferu oraz godziny odjazdu Klient zostanie powiadomiony SMSem jeszcze przed przylotem.

Transfer: godzina zbiórki i odjazdu

Aby korzystać z najtańszych przewozów do Paryża musimy dostosować się do warunków wyznaczonych przez władze lotniska. Korzystanie z najtańszego transferu Paryż-Beauvais wymaga więc pewnej dyscypliny i punktualności. Prosimy o zbieranie się w miejscu zaznaczonym czerwonym kółkiem z napisem BUS i wskazanym przez grot strzałki na 5 minut przed podanym czasem odjazdu.

Uprzejmie prosimy naszych Klientów o powiadamianie nas w razie opóźnionych wylotów dla wspólnej korzyści. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas podróżowania samolotami mogą nastąpić opóźnienia lotów lub nawet anulowanie rejsów. Jeżeli przypadki losowe doprowadzą do spóźnień niektórych Klientów przewodnik Paris Polski Bus będzie o tym wiedział i podejmie stosowne awaryjne działania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług na transfer Paryż – Beauvais i zarezerwowania miejsca drogą telefoniczną lub przez formularz on-line dostępny na naszej stronie w zakładce rezerwacja.

Firma Paris-Beauvais Bus transport z lotniska Bauvais do jednego z najpiękniejszych miast świata będzie przyjemny i terminowy.

Transfer z lotniska Paryż Beauvais – udana podróż

Paryż od zawsze zachwyca turystów i sprawia, że kto chociaż raz był w stolicy Francji, z pewnością tutaj jeszcze wróci. Miejsce idealne na wakacyjny wypad czy weekend we dwoje. Paryż zachwyca niepowtarzalną atmosferą oraz licznymi zabytkami, w tym jednym z najbardziej znanych, czyli Wieżą Eiffla. Spośród najczęściej wybieranych form transportu, turyści w przeważającej większości wybierają przelot samolotem. Warto przy tym pamiętać, że jeśli chcemy, aby nasza podróż była udana, podstawowym warunkiem, jaki powinien zostać spełniony, jest jej dobra organizacja.

Zadbaj o odpowiedni plan

Jeśli mamy zaplanowane wszystkie loty, transfery z lotnisk, znamy harmonogram oraz lokalizację poszczególnych punktów – łatwiej nam działać zgodnie z planem i bezstresowo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Nie musimy obawiać się, że coś nas zaskoczy i popsuje całą przyjemność podróżowania. Dlatego w celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszych klientów zamieszczamy mapę lotniska z oznaczonym miejscem odjazdu busa zapewniającego transfer z lotniska Paryż Beauvais. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób dostaniemy się do wybranego przez siebie hotelu lub innego miejsca docelowego. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak komfortowo rozpocząć swój wypoczynek w stolicy Francji.

Odpowiedni transfer z lotniska Paryż Beauvais

Po wylądowaniu w porcie lotniczym, kolejnym krokiem jest dotarcie do centrum miasta. Wszystkich klientów chcących skorzystać z naszej atrakcyjnej cenowo oferty na transfer z lotniska Paris Beauvais prosimy o dokładne zapoznanie się z zamieszczoną poniżej mapką portu lotniczego. Podparyskie lotnisko Beauvais ma ogromne parkingi i zawsze dużo tu samochodów, ale dysponując poniższą mapą łatwo odnajdą Państwo miejsce, z którego rusza nasz transfer. Dzięki temu rozwiązaniu nikt nie zabłądzi i nie będzie miał problemów z dotarciem do wskazanego punktu. Mamy nadzieję, że nasza mapka okaże się pomocna, zwłaszcza dla osób starszych lub nie znających języka francuskiego czy języka angielskiego.

Lotnisko Beauvais – transfer do Paryża

Decydując się na skorzystanie z usług firmy Paris-Beauvais Bus, mogą być Państwo pewni, że z nami dotrzecie do Paryża szybko i w komfortowych warunkach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksymalnej wygody oraz poczucia bezpieczeństwa, że bezproblemowo dotrą do wyznaczonego celu. Do transferu na trasie Beauvais – Paris używamy sprawdzonych samochodów marki Ford Tourneo Custom, dzięki czemu podróż przebiega według najwyższych standardów. Komfortowy ośmioosobowy bus, prowadzony przez doświadczonego kierowcę to gwarancja dotarcia na miejsce szybko i w przyjemnej atmosferze. Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom oraz zapewnić każdemu z naszych klientów należytą opiekę. Transfer z lotniska Beauvais jest dostosowany do wszystkich podróżujących.

Przydatne rozwiązanie w trakcie wyjazdu

Do skorzystania z usług Paris Polski Bus zachęcamy wszystkich odwiedzających stolice Francji. Dla Klientów nie posiadających naszej Karty Promocyjnej sugerujemy po prostu ją wydrukować, jak również analogiczną mapę Porte Maillot z zaznaczonym punktem zbiórki i odjazdu busa przy wejściu do Palais des Congres przy 2 place de la Porte Maillot przydatną w drodze powrotnej. Dzięki temu transfer z lotniska Beauvais będzie jeszcze prostszy i bardziej komfortowy.

Transfer Beauvais-Paryż: miejsce zbiórki i postoju busa

Dla klientów, którzy chcą skorzystać z proponowanych przez nas usług, przygotowaliśmy kilka informacji, które pomogą w odnalezieniu punktu zbiorki do przejazdu. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zaznaczone miejsce zbiórki i odjazdu naszego busa. Lotnisko Beauvais oddalone jest od Paryża o ponad godzinę drogi autem (94 km), dotarcie do stolicy Francji wymaga więc transportu. Dojazd do Paryża z Bauvais, samodzielne szukanie transferu może być kłopotliwe, dlatego lepiej powierzyć to zadanie odpowiednim osobom. Nasza firma specjalizuje się w przewozie osób do centrum miasta lub pod wskazany przez klienta adres. By jednak transfer z lotniska Paryż Beauvais przebiegał sprawnie zachęcamy naszych klientów aby zastosowali się do wskazówek i docierali na miejsce spotkań punktualnie.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zaznaczone miejsce zbiórki i transferu do Paryża. Pasażerowie przylatujący na lotnisko Beauvais mogą trafić do Terminalu 1 lub Terminalu 2. Z racji, że port lotniczy jest dużym budynkiem, łatwo się w nim zagubić, szukając oddalonego punktu postoju. Dlatego staramy się, aby Klienci korzystający z transferu z lotniska Paryż Beauvais mieli jak najkrótszą drogę do miejsca zbiórki i naszego busa. Z tej racji, dla pasażerów z lotów przyjmowanych na Terminalu 1, staramy się być na drodze przy Parkingu nr 1, natomiast dla lotów przyjmowanych w Terminalu 2 na Parkingu 2. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie, nie jest to zawsze możliwe, jeśli odwozimy pasażerów z różnych lotów.

Dokładne miejsce postoju naszego busa zaznaczone jest czerwonym kółkiem z białym napisem BUS i białą obwódką. Dzięki temu łatwiej jest trafić do wyznaczonego punktu. Początek żółtych strzałek na mapie wskazuje dokładnie miejsce, w którym pasażerowie opuszczają terminale lotniska Beauvais, a grot strzałki wskazuje miejsce postoju naszego busa.

O wyborze konkretnego miejsca rozpoczęcia transferu z Beauvais oraz godziny odjazdu Klient zostanie powiadomiony SMSem jeszcze przed przylotem.